STUDIO REKLAMY OLPREZ 

tel. 531 711 911 

 e-mail:biuro@olprez.pl, facebook.com/olprez

Ozdoby 3D

Napisy 3D wykonujemy ze styroduru o różnej grubości (od 2 do 10cm) w zależności od wielkości i wzoru. Styrodur jest to lekki materiał, dający się ładnie malować. Jest on standardowo używany w reklamie i wystroju wnętrz do tworzenia napisów i kompozycji przestrzennych. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem) oczka w literach m.in. p,b,o,g,e,a, koła itp elementy muszą być przecięte w 1 miejscu aby wyciąć środek. W miarę możliwości staramy się to umieszczać w najmniej widocznym miejscu.

Napis "HALLOWEEN" w 1 kawałku, łatwy do montażu, świetnie sprawdzi się jako wystrój zabawy, dobrze komponuje się z innymi ozdobami z tej serii, można zamawiać malowany na czarno lub do samodzielnego malowania, wielkość ok 58x19cm.

Napis "HALLOWEEN", każdy znak osobno, o w postaci dyni, świetnie sprawdzi się jako wystrój zabawy, dobrze komponuje się z innymi ozdobami z tej serii, można zamawiać malowany na czarno lub do samodzielnego malowania, wielkość ok 58x6cm.

Kot idący to ozdoba ze styroduru o wielkości ok. 27x25cm lub proporcjonalnie mniej albo więcej. Kota można pomalować samodzielnie lub zamówić czarnego, dobrze komponuje się z ozdobami z tej serii.

Kot idący to ozdoba ze styroduru o wielkości ok. 24x25cm lub proporcjonalnie mniej albo więcej. Kota można pomalować samodzielnie lub zamówić czarnego, dobrze komponuje się z ozdobami z tej serii.

Ozdoba dwuwarstwowa, możliwość zamówienia malowanej lub do samodzielnego malowania, wielkość 51x58cm lub proporcjonalnie mniej, dobrze komponuje się z innymi ozdobami z tej serii.

Czarownica - ozdoba na halloween i nie tylko, wielkość 39x58cm, lub proporcjonalnie mniej, możliwość zamówienia malowanej na czarno lub do samodzielnego malowania. Czarownica dobrze komponuje się z innymi ozdobami z tej serii.

Sowy na gałęzi, to kompozycja o wielkości ok. 28x82cm lub proporcjonalnie większa. Sówki można dowolnie malować, można też wybrać inne wzory sówek.

Sowa niemalowana, wielkość ok. 20x15cm lub proporcjonalnie więcej. Wzór wykonywany jest ze styroduru o grubości 1-2cm. Przedstawiamy kilka modeli sówek w kilku wariantach kolorystycznych oraz niemalowaną sowę - czyli taką, z której może powstać Wasza osobista.

Wzór "Koty na ksieżycu" idealnie pasuje do sypialni, wielkość tak rozplanowanej grafiki to ok. 90cm x 61cm lub proporcjonalnie mniej albo więcej. Wzór może być wykonany ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Wzór "Koty na księżycu2i" idealnie pasuje do sypialni, wielkość tak rozplanowanej grafiki to ok. 58cm x 83cm lub proporcjonalnie mniej albo więcej. Wzór może być wykonany ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Wzór "Koty na księżycu" idealnie pasuje do sypialni, wielkość tak rozplanowanej grafiki to ok. 58cm x 75cm lub proporcjonalnie mniej albo więcej. Wzór może być wykonany ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Napis "Witamy" idealnie pasuje do przedpokoju, wielkość to ok. 50cm x 19cm lub proporcjonalnie więcej. Napis może być wykonany ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Napis "Dom ludzi szczęśliwych" idealnie pasuje do przedpokoju, pokoju wypoczynkowego, pokoju gościnnego, wielkość to ok. 45cm x 33cm lub proporcjonalnie więcej. Napis może być wykonany ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Napis "dreams" idealnie pasuje do sypialni lub pokoju wypoczynkowego, wielkość to ok. 40cm x 15cm lub proporcjonalnie więcej. Napis może być wykonany ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm, można go zarówno postawić na półce, jak i powiesić na ścianie. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Żaglówka idealnie nadaje się do wystroju pokoju dziecięcego, wielkość to ok. 22cm x 25cm lub proporcjonalnie więcej. Żaglówka dobrze komponuje się z imionami, może być wykonana ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Samochodzik idealnie nadaje się do wystroju pokoju dziecięcego, wielkość to ok. 25cm x 15cm lub proporcjonalnie więcej. Samochodzik dobrze komponuje się z imionami. Samochodzik może być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Koła wewnętrzne są oddzielnymi elementami. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Wykrzyknik idealnie nadaje się do wystroju pokoju młodzieżowego lub stylizowanego, wielkość to ok. 10cm x 34cm lub proporcjonalnie więcej. Wykrzyknik dobrze komponuje się z innymi elementami tj. znaki zapytania, chmurka itp. Wykrzyknik może być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm.

Znak zapytania idealnie nadaje się do wystroju pokoju młodzieżowego lub stylizowanego, wielkość to ok. 26cm x 35cm lub proporcjonalnie więcej. Znak zapytania dobrze komponuje się z innymi elementami tj. wykrzyknik, strzałka, chmurka itp. Znak zapytania może być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm.

Strzałka idealnie nadaje się do wystroju pokoju młodzieżowego lub stylizowanego, wielkość to ok. 35cm x 38cm lub proporcjonalnie więcej. Strzałka dobrze komponuje się z innymi elementami tj. znaki zapytania, chmurka itp. Strzałka może być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm.

Strzałka idealnie nadaje się do wystroju pokoju młodzieżowego lub stylizowanego, wielkość to ok. 22cm x 45cm lub proporcjonalnie więcej. Strzałka dobrze komponuje się z innymi elementami tj. znaki zapytania, chmurka itp. Strzałka może być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm.

Motylki idealnie nadaje się do wystroju pokoju dziecięcego, wielkość motyla to ok. 15cm x 16cm lub proporcjonalnie więcej. Motylki dobrze komponują się z innymi elementami tj. imiona. Motyle są dwuwarstwowe, każdy z elementów będzie wykonany ze styroduru o grubości 2cm, po złożeniu motyl będzie miał grubość 4cm. Motyle mogą występować w różnym układzie kolorystycznym, występują po 2 szt. w zestawie. Na jednym z rysunków pokazany jest jeden zestaw w częściach, bez malowania.

Chmurka idealnie nadaje się do wystroju pokoju młodzieżowego lub stylizowanego, wielkość całości (w tym układzie) to ok. 40cm x 50cm lub proporcjonalnie więcej. Inne ułożenie kropek może zmienić wielkość chmurki. Chmurka dobrze komponuje się z innymi elementami tj. strzałki, znaki zapytania itp. Elementy mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm.

Imię "Adaś" idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju, wielkość napisu (w tym układzie) to ok. 21cm x 52cm lub napis może być proporcjonalnie większy Inne ułożenie liter, które są osobno, wydłuży napis. Litery mogą być w jednym kolorze lub w różnych, dodatkowo imiona dobrze prezentują się z innymi elementami tj. motylki, łódka, gwiazdki, kwiatki itp. Litery mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Imię "Piotrek" idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju, wielkość napisu (w tym układzie) to ok. 23cm x 71cm lub napis może być proporcjonalnie większy Inne ułożenie liter, które są osobno, wydłuży napis. Litery mogą być w jednym kolorze lub w różnych, dodatkowo imiona dobrze prezentują się z innymi elementami tj. motylki, łódka, gwiazdki, kwiatki itp. Litery mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Imię "Kubuś" idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju, wielkość napisu (w tym układzie) to ok. 22cm x 62cm lub napis może być proporcjonalnie większy Inne ułożenie liter, które są osobno, wydłuży napis. Litery mogą być w jednym kolorze lub w różnych, dodatkowo imiona dobrze prezentują się z innymi elementami tj. motylki, łódka, gwiazdki, kwiatki itp. Litery mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Imię "Monika" idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju, wielkość napisu (w tym układzie) to ok. 23cm x 73cm lub napis może być proporcjonalnie większy Inne ułożenie liter, które są osobno, wydłuży napis. Litery mogą być w jednym kolorze lub w różnych, dodatkowo imiona dobrze prezentują się z innymi elementami tj. motylki, łódka, gwiazdki, kwiatki itp. Litery mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Imię "Justyna" idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju, wielkość napisu (w tym układzie) to ok. 22cm x 74cm lub napis może być proporcjonalnie większy Inne ułożenie liter, które są osobno, wydłuży napis. Litery mogą być w jednym kolorze lub w różnych, dodatkowo imiona dobrze prezentują się z innymi elementami tj. motylki, łódka, gwiazdki, kwiatki itp. Litery mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Imię "Kasia" idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju, wielkość napisu (w tym układzie) to ok. 20cm x 53cm lub napis może być proporcjonalnie większy Inne ułożenie liter, które są osobno, wydłuży napis. Litery mogą być w jednym kolorze lub w różnych, dodatkowo imiona dobrze prezentują się z innymi elementami tj. motylki, łódka, gwiazdki, kwiatki itp. Litery mogą być wykonane ze styroduru o grubości 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).

Serce składa się z 2 elementów, wysokość całości ok 55cm, grubość 2cm lub 4cm. Serce może być w kilku wariantach kolorystycznych.

Napis występuje w kilku wariantach kolorystycznych, wielkość standardowa 55cm x 19cm, grubość 2cm lub 4cm. Ze względów technologicznych (cięcie gorącym drutem), elementy, które muszą mieć wycięty środek będą w jednym miejscu przecięte (litery p,b,a,e, koła itp).